אדריכל בדרום

אנחנו מאמינים שלכל לקוח מגיע את המקסימום ואנחנו יודעים לתת מענה לכל דרישה או רעיון בצורה מקצועית ופרטנית.

משרדינו משתמש בתוכנות ובכלים הכי חדשים והמתקדמים הנותנים לנו יתרונות שלאחרים אין אם מבחינת העיצוב האדריכלי או ההדמיות וכמו כן מבחינת תכנון הקונסטרוקציה.

מאחורינו מאות של פרויקטים מאתגרים יותר ומאתגרים פחות, עם הידע הרב שנצבר במהלך השנים נשמח לתת מענה לכל דרישה.

פרויקטים נבחרים

עולם האדריכלות בשנים האחרונות תופס תאוצה ואנו רואים משקי בית פרטיים, עסקים ויזמים רבים אשר מבינים את החשיבות בעבודה עם אדריכל המתמחה בתחום בכל הקשור לתהליכי הבנייה. בית החלומות שלכם ו/או העסק שלכם נמצא במרחק נגיעה אחת מכם, כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות אל אדריכל המתמחה בתחום אשר יעזור לכם לנפץ כל תקרת זכוכית ולבנות יחד איתכם את הנכס המיוחל. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות אדריכלות בדרום – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של א.ס תורג'מן פה לעשות לכם סדר.

מה עלינו לדעת על אדריכלות?

יצא לכם לשמוע לא פעם את הביטוי "אדריכלות" אך יחד עם זאת אתם לא בטוחים בדיוק מה עומד מאחורי כל הפעולות האדריכליות. כאשר אנחנו מדברים על אדריכלות אנו מדברים על חלק בלתי נפרד ואינטגרלי מתהליכי הבנייה והתכנון של כל נכס מקרקעין באשר הוא. אם אנו נרד לעובי הקורה ונסתכל על תהליכי הבנייה השונים אנו נגלה כי לא פעם אנו נמצא את עצמנו אל מול לא מעט גופים ונתקלים בבירוקרטיה אשר דורשת מאיתנו לא מעט זמן, ידע, כסף ומשאבים. עבודה עם אדריכל בעל ניסיון ומוניטין בתחום תעזור לנו למקסם ככל האפשר את הפעולות האדריכליות תוך כדי שאנחנו חוסכים זמן וכסף. האדריכל יאפיין את הצרכים שלנו, יבנה עבורנו תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת בהתאם לשאיפות, רצונות ולתקציב שלנו ויעשה סדר בכל מה שקשור לתכנון הנכס החל מתכנון מקיף ומלא ועד עבודה אל מול נותני שירות ובירוקרטיה.

החשיבות בעבודה אל מול אדריכל המתמחה בתחום

עבודה אדריכלית איננה מלאכה פשוטה ודורשת מקצועיות, מיומנות ויצירתיות. לכן אנו נרצה לעבוד אך ורק אל מול אדריכל בעל ניסיון, ותק ומוניטין בתחום. במהלך השנים נועדנו עם עשרות לקוחות שונים – משקי בית פרטיים, יזמים ועסקים כאחד אשר סיפרו לנו שפנו בעת הראשונה אל בעל מקצוע ללא ניסיון ו-ותק בתחום וכתוצאה מכך מצאו את עצמם מבזבזים לא מעט זמן, כסף ומשאבים רבים.

אף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע למצבים כאלו ועל מנת שנוכל להימנע ממצב שכזה אנו נרצה לבדוק כי בעל המקצוע איתו אנו עובדים הינו בעל ניסיון, ותק ומוניטין בעולם האדריכלות – כך נוכל לוודא שאנחנו נמצאים במקום הטוב ביותר עבורנו.

אמרתם אדריכל בדרום – אמרתם א.ס תורג'מן

אם חיפשתם אחר אדריכל בדרום אפשר להגיד שניתן לעצור את החיפושים. קבוצת א.ס תורג'מן נחשבת אחת מן הקבוצות המובילות וה-ותיקות בישראל בעולם האדריכלות. הקבוצה קיימת משנת 2004 ונותנת לקהל לקוחותיה מעטפת מלאה בעולמות האדריכלות, הקונסטרוקציה ומתמחה בפיקוח וניהול פרויקטים.

המשרד במרוצת השנים עבד ללא לאות ולקח חלק פעיל במגוון רחב של פרויקטים קטנים כגדולים תוך כדי שהוא חורט לדגלו מקצועיות ואמינות.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל עשרות לקוחותינו ולבחור נכון – בוחרים א.ס תורג'מן.

מקצועיות
90%
אמינות
90%
לקוחות מרוצים
90%
נסיון
90%

צריכים ייעוץ?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם 

להתחלת השיחה
1
💬 איך אפשר לעזור?
היי 👋 כאן נציג של א.ס תורג'מן,
איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן