אדריכל במרכז

מחפשים אדריכל במרכז ? כל שירותי האדריכלות | קונסטרוקציה | פיקוח וניהול פרויקטים בזמינות מיידית ובמקצועיות כמו שרק אנחנו בא.ס תורגמן יודעים להעניק.

אנחנו מאמינים שלכל לקוח מגיע את המקסימום ואנחנו יודעים לתת מענה לכל דרישה או רעיון בצורה מקצועית ופרטנית.

משרדינו משתמש בתוכנות ובכלים הכי חדשים והמתקדמים הנותנים לנו יתרונות שלאחרים אין אם מבחינת העיצוב האדריכלי או ההדמיות וכמו כן מבחינת תכנון הקונסטרוקציה.

מאחורינו מאות של פרויקטים מאתגרים יותר ומאתגרים פחות, עם הידע הרב שנצבר במהלך השנים נשמח לתת מענה לכל דרישה.

פרויקטים נבחרים

אדריכל במרכז

בשנים האחרונות אנו רואים עלייה רחבה בקרב מאות אלפי משקי בית ויזמים המבינים את החשיבות בעבודה עם אדריכל במרכז אשר יעזור להם לאפיין, לתכנן ולעצב את הבית החדש שלהם. עולם האדריכלות נחשב לאחד העולמות המגוונים ביותר, דורש מיומנות ומקצועיות וטומן בחובו לא מעט אתגרים. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – אנשי המקצוע של א.ס תורג'מן פה לענות לכם עליהם.

מה הוא אדריכל ומה תפקידו?

יצא לכם לשמוע את הביטוי "אדריכל" לא מעט פעמים, אך יחד עם זאת אנשים רבים לא מבינים מי הוא אדריכל ומה הוא באמת תפקידו של האדריכל. אדריכל במרכז כמו כל אדריכל במקום אחר בארץ הינו בעל מקצוע מנוסה ומיומן אשר למד מספר שנים בצורה עיונית ומעשית על עולמות האדריכלות והתכנון בפרט על התמחויות בתחומים שונים – אדריכלות פנים, אדריכלות גן, אדריכלות נוף, תכנון עירוני ועוד.

האם ניתן לבצע עבודת אדריכלות בהתאמה אישית לצרכים שלנו?

אנשים רבים תוהים האם ניתן לבצע עבודת אדריכלות בהתאמה אישית לצרכים שלנו. התשובה היא חד משמעית כן, התפקיד של האדריכל הוא לקחת חלק אינטגרלי מן החלום שלכם ולאפיין יחד איתכם את החלום שלכם, השאיפות שלכם מן הנכס שלכם ויצירת תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת. האדריכל מלווה אתכם לאורך כל התהליך החל ממציאת השטח הרלוונטי, דרך קבלת כל ההיתרים והאישורים הרלוונטיים מן הרשויות, תכנון, מפרטים, ליווי של תהליכי הבנייה, עיצוביות ועוד.

החשיבות בעבודה עם אדריכל בעל ניסיון בתחום

אנו רואים חשיבות רבה בעבודה עם אדריכל בעל ניסיון בתחום. במרוצת השנים הכרנו אנשים רבים אשר בחרו לפנות אל בעל מקצוע ללא ניסיון בתחום האדריכלות, כתוצאה מכך מצאו את עצמם מבזבזים משאבים רבים, זמן וכסף. על מנת להימנע ממצבים כאלו אנו ממליצים לכם לפנות אל אדריכל בעל ותק, ניסיון ומוניטין – אדריכל זה ידע איך לגשת בצורה נכונה אל המלאכה ולספק עבורכם מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת.

מה המחיר של אדריכלות במרכז?

כאשר אנחנו מדברים על מחיר של אדריכלות במרכז אנו רואים מגוון רחב של היבטים המשפיעים בצורה ישירה על המחיר. בין ההיבטים אנו נראה – ניסיון לצד ותק ומוניטין של האדריכל, דמוגרפיה ומיקום במרכז הארץ, היקף ומורכבות הפרויקט, עיצוביות ופונקציונאליות, חומרי גלם ועוד. 

כל אלו משפיעים בצורה ישירה על המחיר של אדריכלות במרכז. אנו מציעים לכם לפנות אל בעל מקצוע אשר יאפיין את הצרכים שלכם ויוציא עבורכם הצעת מחיר מסודרת ומפורטת התואמת את הצרכים שלכם.

אמרתם אדריכל במרכז אמרתם א.ס תורג'מן

חברת א.ס תורג'מן הינה שותפות הקיימת למעלה מ – 15 ונותנת מעטפת מלאה בעולמות האדריכלות, קונסטרוקציה, בנייה ופיקוח לצד ניהול פרויקטים. במרוצת השנים המשרד הפך לבחירתם הטבעית של אלפי משקי בית ויזמים בישראל.

בוחרים נכון – בוחרים א.ס תורג'מן.

 

מקצועיות
90%
אמינות
90%
לקוחות מרוצים
90%
נסיון
90%

צריכים ייעוץ?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם 

להתחלת השיחה
1
💬 איך אפשר לעזור?
היי 👋 כאן נציג של א.ס תורג'מן,
איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן