אדריכל בצפון

אנחנו מאמינים שלכל לקוח מגיע את המקסימום ואנחנו יודעים לתת מענה לכל דרישה או רעיון בצורה מקצועית ופרטנית.

משרדינו משתמש בתוכנות ובכלים הכי חדשים והמתקדמים הנותנים לנו יתרונות שלאחרים אין אם מבחינת העיצוב האדריכלי או ההדמיות וכמו כן מבחינת תכנון הקונסטרוקציה.

מאחורינו מאות של פרויקטים מאתגרים יותר ומאתגרים פחות, עם הידע הרב שנצבר במהלך השנים נשמח לתת מענה לכל דרישה.

פרויקטים נבחרים

בשנים האחרונות אנו רואים עליה ניכרת בקרב משקי בית רבים לצד יזמים ועסקים המחליטים לפנות אל אדריכלים לשם בניית הדירה הראשונה, העסק ו/או למטרת תכנון עירוני. כאשר אנחנו מדברים על אדריכלות אנו מדברים על מלאכה לא פשוטה הדורשת מיומנות, מקצועיות ויצירתיות. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של א.ס תורג'מן פה לעשות לכם סדר.

מה אנו צריכים לדעת אודות אדריכלות

אחרי לא מעט היסוסים החלטתם שהגיע הזמן לפנות אל אדריכל המתמחה בתחום. אדריכלות הינו עולם שלם וטומן בחובו לא מעט אתגרים ומהווה חלק בלתי נפרד מן תהליכי הבנייה של בית, משרד ו/או כל נכס מקרקעין אחר. תהליך אדריכלי יכול להוות מכשול עבור אנשים רבים ורווי בלא מעט בירוקרטיות. לכן, עבודה עם אדריכל המתמחה בתחום תעזור לנו לגשת אל המלאכה בצורה נכונה מאחר והוא ידאג עבורנו לניהול כל הפרוצדורה, עבודה אל מול הרשויות ויבנה עבורנו תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת בכל הקשור לתכנון הנכס שלנו – הן מבחינה עיצובית, הן מבחינה פונקציונאלית, תקציבית וכמובן טיפול בבירוקרטיה ועבודה אל מול נותני שירות שונים.

האם ניתן לבצע פעילות אדריכלית בהתאמה תקציבית?

כיום אנו רואים מגוון רחב של פעילויות אדריכלות, כיום כל משק בית ו/או עסק יכול לעבוד עם אדריכל צמוד בהתאם לצרכים שלו ולבנות את הנכס שלו בהתאם להגדרות תקציביות שהגדירו מראש. אדריכל הינו בעל מקצוע המתמחה בעולמות הבנייה והאדריכלות וידע לאפיין יחד איתכם את הצרכים שלכם, את התקציב שלכם ויעזור לכם למקסם ככל הניתן את המלאכה – כך שאתם יכולים להיות רגועים.

האם יש הבדל בין אדריכל בצפון לאדריכל במקום אחר?

אנשים רבים תוהים האם ישנם הבדלים בין אדריכל בצפון לבין אדריכלים הנמצאים במקומות אחרים בארץ. הלכה למעשה מבחינה עקרונית אין שום הבדל, שניהם אנשי מקצוע מן השורה הראשונה אשר למדו ללא לאות על מנת לקבל תואר ודיפלומה בהתאמה. יחד עם זאת כאשר אנחנו עובדים עם אדריכל אנו נרצה לעבוד עם אדריכל הנמצא בקרבה דמוגרפית אלינו ופועל באזור שבו אנו רוצים לבנות – אדריכל זה סביר להניח יכיר את הנפשות הפועלות באזור, יהיה בעל קשרים ברשויות המונציפליות וידע איך לקשר אותנו בצורה נכונה אל נותני שירות באזור – מה שיהווה עבורנו יתרון גדול.

אמרתם אדריכל בצפון – אמרתם א.ס תורג'מן

אם חיפשתם אחר אדריכל בצפון אין מן הנמנע שהגעתם למקום הנכון עבורכם. קבוצת א.ס תורג'מן הינה שותפות הקיימת משנת 2004. השותפות עבדה במרוצת השנים אל מול אלפי לקוחות בישראל והפכה לבחירתם הטבעית של משקי בית פרטיים ויזמים רבים. החברה נותנת מעטפת מלאה בעולמות האדריכלות, הבנייה לצד פיקוח וניהול פרויקטים. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל אלפי לקוחות שכבר בחרו נכון.

זה הזמן לבחור נכון – זה הזמן לבחור א.ס תורג'מן

מקצועיות
90%
אמינות
90%
לקוחות מרוצים
90%
נסיון
90%

צריכים ייעוץ?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם 

להתחלת השיחה
1
💬 איך אפשר לעזור?
היי 👋 כאן נציג של א.ס תורג'מן,
איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן